Smaller Default Larger

II Wojewódzki Zlot Rowerzystów

 

     Uprzejmie informujemy że tegoroczny II Wojewódzki Zlot Rowerzystów odbędzie się w dniach 6-7 lipca 2013r a rozpocznie się o godzinie 900 na Placu Łuczkowskiego w Chełmie. Rowerzystom którzy przyjadą do Chełma samochodami na czas zlotu zapewnimy parking za free (0,00 zł), pociąg z Lublina przyjeżdża około 830, wysiadamy na stacji Chełm Miasto skąd jest jakieś 500 m do miejsca zbiórki. Trasa z Chełma do Włodawy wynosi ponad 50 km i będzie przebiegała po bardzo urokliwych miejscach powiatu włodawskiego i chełmskiego, postaramy się wszystkim przybliżyć walory nie tylko turystyczne ale i historyczne tej części naszego województwa. Pierwszy większy przystanek z poczęstunkiem planujemy w Woli Uhruskiej, następnie udamy się do muzeum w Sobiborze a zwiedzanie Włodawy nastąpi po zakwaterowaniu się w schronisku. Koszt na jednego uczestnika wynosi 55 zł, w zamian otrzymujemy:

 

 

  • nocleg (zabieramy śpiwór, nocleg bez pościeli w schronisku młodzieżowym, istnieje możliwość dopłaty 5 pln za pościel)

  • obiadokolacja + śniadanie

  • bilet wstępu do Podziemi Kredowych w Chełmie

  • bilet wstępu do Muzeum we Włodawie

  • bilet wstępu do Muzeum w Sobiborze

  • opłata za przewodnika po Włodawie

  • ubezpieczenie NNW

 

    Nie zapewniamy opieki medycznej ani samochodu serwisowego, chociaż uczestnikami będą też osoby które na co dzień tym się zajmują, rowerzyści którzy dojadą bezpośrednio do Włodawy od ceny odejmują 10 PLN (bilet wstępu do Podziemi Kredowych), całkowity koszt może ulec zmniejszeniu o ile uda nam się pozyskać sponsora finansowego ;-), trzymajcie kciuki.

 

Oczywiście przewidujemy wieczorem ognisko oraz inne atrakcje, w razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Arturem Juszczakiem tel. 513 775 747 lub wysyłać pytania na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Rejestracja i zgłaszanie chęci uczestnictwa tylko online za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Patronat medialny


 

 

 

 

Panel logowania