Smaller Default Larger

VII TOPIENIE MARZANNY Z NIEDŹWIEDZIEM

Tradycyjnie, już po raz siódmy Chełmska Grupa Rowerowa zaprasza wszystkich mieszkańców Chełma i okolic na Topienie Marzanny z Niedźwiedziem oraz na Rowerowy Dzień Kobiet. 
Organizatorzy poza tradycyjnym pożegnaniem zimy i utopieniem Marzanny w Uherce pragną uczcić Święto Kobiet i z tego też tytułu obdarować Panie rowerowymi gadżetami . W trakcie rajdu przewidziany jest posiłek gorący oraz gry, konkursy i zabawy dla najmłodszych ale nie tylko. Cała impreza rozpocznie się o godz. 12:00 na Placu Łuczkowskiego a skończy się nad zalewem Żółtańce ok. godz. 14.30 (trasa 5 km + gry i zabawy). W związku z tym, że impreza jest skierowana przede wszystkim do dzieci, organizatorzy informują, że zabezpieczą powrót do domu najmłodszych uczestników zapewniając  opiekę przy niebezpiecznych skrzyżowaniach ulic i przeprowadzą dzieci do początku ścieżki rowerowej w Parku XXX - lecia naprzeciwko Hotelu Kamena. 
Kształt rajdu  ze względu na warunki atmosferyczne może ulec modyfikacji, wszystkie te i inne informacje będą na bieżąco opisywane na stronie internetowej ChGR -  
www.rowerowychelm.pl . Wydarzenie wsparli między innymi: Prezydent Miasta Chełm, Wójt Gminy Chełm, Dyrektor WORD w Chełmie, Prezes Automobilklubu Chełmskiego, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie oraz Dyrektor Szkoły WILIAMS w Chełmie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Patronat medialny