Serdecznie zapraszamy na „Rodzinny Rajd Rowerowy Pagórami Chełmskimi”, który odbędzie się w dniu 16 sierpnia (niedziela), start – godzina 11.00 spod Chełmskiego Parku Wodnego. Chętnych do udziału zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza (rejestracja od godziny 10.00 w dniu imprezy) oraz zapoznania się z regulaminem. W związku z panującą sytuacją ilość miejsc jest ograniczona, dlatego też o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

 

Długość trasy to 25 km w jedną stronę a w związku z tym, że liczymy na uczestnictwo całych rodzin tempo będzie bardzo rekreacyjne. Zarówno rajd oraz jego tematyka będzie poświęcona bezpieczeństwu rowerzystów w ruchu drogowym, dlatego też organizatorzy przewidzieli szereg tematycznych nagród tj. kaski, lampki, światełka, które służą poprawie bezpieczeństwa rowerzystów na jezdni. Nagrodą główną dla zwycięzcy rajdu jest ROWER! Ponadto na mecie rajdu nad Zalewem Maczuły przewidziane jest ognisko oraz warsztaty „bezpiecznie nad wodą” które przeprowadzą ratownicy z RWR o/Chełm.

Uczestnictwo w rajdzie jest całkowicie bezpłatne. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Chełma, Marszałek Województwa Lubelskiego, Szlak Green Velo a do współorganizacji włączyli się: Marka Lubelskie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie, Chełmski Park Wodny, Piękny Grzech Sklep Rowerowy Serwis narciarski.

REJESTRACJA (kliknij)