Szczęść Boże
Poniżej zamieszczamy plan XIV Chełmskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę i zachęcamy do uczestnictwa.
Zaznaczamy że jest to jak na razie tylko plan, w związku z tym może on ulec nieznacznej modyfikacji.
Dzień 1 Chełm - Szczebrzeszyn 76km
8.30 - 9.30 Msza Św.
10.00 - 10.50 Chełm - Żdżanne 15 km
10.50 - 11.30 odpoczynek - Parafia Św. Michała Archanioła w Żdżannem
11.30 - 12.10 Żdżanne - Kraśniczyn 12 km
12.10 - 12.40 odpoczynek - Kościół PW. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kraśniczynie
12.40 - 13.20 Kraśniczyn - Kalinówka 11km
13.20 - 14.00 odpoczynek - Parafia PW. Św. Krzyża
14.00 - 14.50 Kalinówka - Stary Zamość 15km
14.50 - 15.30 odpoczynek - Parafia Wniebowzięcia NMP w Starym Zamościu
15.30 - 16.30 Stary Zamość - Nielisz 17km
16.30 - 17.10 odpoczynek - Parafia Św. Wojciecha i Matki Bożej Różańcowej w Nieliszu
17.10 - 17.55 Nielisz - Szczebrzeszyn 13km
Dzień 2 Szczebrzeszyn - Sieniawa 96km
9.00 - 9.50 Szczebrzeszyn - Zwierzyniec 14km
9.50 - 10.30 odpoczynek - Kościół Na Wodzie w Zwierzyńcu
10.30 - 11.40 Zwierzyniec - Biłgoraj 21km
11.40 - 12.20 odpoczynek - Parafia Trójcy Świętej i Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju
12.20 - 13.10 Biłgoraj - Stary Bidaczów 14km
13.10 - 13.50 odpoczynek - Kościół Nawiedzenia NMP w Starym Bidaczowie
13.50 - 14.30 Stary Biedaczów - Potok Górny 17km
14.30 - 15.10 odpoczynek - Kościół pw. Św. Jana Chrzciciela w Potoku Górnym
15.10 - 15.40 Potok Górny - Dąbrowica 9km
15.40 - 16.20 odpoczynek - Cerkiew greckokatolicka pw. św. Mikołaja, ob. kościół rzymskokatolicki filialny pw. św. Michała Archanioła
16.20 - 17.40 Dąbrowica - Sieniawa 23km
Dzień 3 Sieniawa - Czarna Sędziszewska 83km
9.00 - 10.00 Sieniawa - Przeworsk 18km
10.00 - 10.40 odpoczynek - Bazylika Kolegiacka p.w. Ducha Świętego w Przeworsku
10.40 - 11.40 Przeworsk - Markowa 16km
11.40 - 12.20 odpoczynek - Kościół p.w. Św. Doroty w Markowej
12.20 - 13.00 Markowa - Kraczkowa 11km
13.00 - 13.40 odpoczynek - Parafia p.w. Św. Mikołaja Biskupa w Kraczkowej
13.40 - 14.30 Kraczkowa - Rzeszów 14km
14.30 - 15.10 odpoczynek - Bazylika Wniebowzięcia NMP w Rzeszowie
15.10 - 16.00 Rzeszów - Bratkowice 15km
16.00 - 16.40 odpoczynek - Kościół p.w. Św. Jana Chrzciciela
16.40 - 17.10 Bratkowice - Czarna Sędziszowska 9km
Dzień 4 Czarna Sędziszowska - Nowy Korczyn 87km
9.00 - 9.50 Czarna Sędziszowska - Ocieka 14km
9.50 - 10.30 odpoczynek - Kościół Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ocecie
10.30 - 11.10 Ocieka - Przecław 11km
11.10 - 11.50 odpoczynek - Kościół Wniebowzięcia NMP w Przecławiu
11.50 - 12.50 Przecław - Wadowice Górne 18km
12.50 - 13.30 odpoczynek - Kościół Św. Anny w Wadowicach Górnych
13.30 - 14.30 Wadowice Górne - Szczucin 18km
14.30 - 15.10 odpoczynek - Kościół Św. Marii Magdaleny w Szczucinie
15.10 - 16.40 Szczucin - Nowy Korczyn 26km
Dzień 5 Nowy Korczyn - Radków 91km
9.00 - 9.50 Nowy Korczyn - Wiślica 14km
9.50 - 10.30 odpoczynek - Kolegiata Narodzenia NMP w Wiślicy
10.30 - 11.10 Wiślica - Stara Zagość 11km
11,10 - 11,50 odpoczynek - Parafia Św. Jana Chrzciciela w Starej Zagości
11.50 - 12.40 Stara Zagość - Pińczów 16km
12.40 - 13.20 odpoczynek - Kościół Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pińczowie
13.20 - 14.40 Pińczów - Jędrzejów 25km
14.40 - 15.30 odpoczynek - Archiopactwo Ojców Cystersów w Jędrzejowie (z 1140r.)
15.30 - 16.20 Jędrzejów - Nagłowice 14km
16.20 - 17.00 odpoczynek - Parafia Matki Bożej Różańcowej w Nagłowicach
17.00 - 17.40 Nagłowice - Radków 11km
Dzień 6 Radków - Częstochowa 75km
9.00 - 10.30 Radków - Koniecpol 29km
10.30 - 11.10 odpoczynek - Parafia Św. Trójcy w Koniecpolu
11.10 - 11.50 Koniecpol - Św. Anna 18km
11.50 - 12.30 odpoczynek - Klasztor Dominikanek
12.30 - 13.20 Święta Anna - Mstów 18km
13.20 - 14.00 odpoczynek - Sanktuarium Maryi Panny Mstowskiej
14.00 - 14.50 Mstów - Częstochowa 14km