Lista zawodników

Lp Imię i Nazwisko Miasto Klub kat. open/solo dystans opłata rejestracyjna opłata startowa
 1   Adrian Mucha   Warszawa  -  open 200    
 2   Rafał Piwoński   Nałęczów    open 500    
 3   Przemysław Gersztyn   Chełm   BeeReS team  solo 200    
 4   Kamil Żmuda   Lubartów    open 200    
 5   Mateusz Bodio   Krasnystaw  NOSG  open 200    
6   Sylwester Godula   Łęczna  Dziki Team Łęczna  open 200     
7   Katarzyna Zarzycka-Kogut   Kalinówka   Miło Team solo 200    
8   Robert Pilarczyk   Lubartów   MF open 200     
9   Mariusz tkaczyk   Lubartów   Kofboje&kolarze open 200    
10   Kamil Żmuda   Lubartów    open 200    
11   Jarosław Bednarczuk   Ludwin-Kolonia   Dziki Team Łęczna open 200    
12   Krzysztof Dajek   Lubartów   LSK open 200    
13   Marek Barszcz   Lubartów   MF open 200    
14   Łukasz Pasikowski   Warszawa   MF open 200    
15   Marcin Tymura   Chełm   ChGR open 200    
16   Krzysztof Dejko   Lubartów   LSK open 200    
17   Krzysztof Machaj   Łowicz   Kolarski Klub Łowicz open  500    
18   Monika Tarnowska   Chełm  Lejdis&dżentelmen  open  200    
19   Wojciech Ganczaruk   Cyców   open  200    
20   Marek Suplewski   Siedlce   KTW - Klub Turystyki Wszelaki open 200    
21   Jarosław Garda   Chełm   GKK Peleton Okszów solo 200     
22    Rafał Maleta   Warszawa   Grupetto Warszawa open  500     
23   Piotr Horszczaruk  Warszawa   open 500    
24  Marcin Sieńko   Tereszpol Zaorenda   BSK Miód Kozacki  open 500     
25   Tomasz Kowalik   Warszawa  Na Osi My Bike  open 500     
26    Karol Grochowski   Albertów   Ćmy Barowe solo 200    
27    Mariusz Olszewski  Radom   solo  500     
28    Katarzyna Błaszczak  Biłgoraj  GKK Peleton Okszów solo 200    
29    Sylwester Godula  Łęczna  Team Łęczna open 200    
30  Tomasz Polek  Rzeszów   open 500     
30  Marcin Stępień  Siedliska  Lubartowska Stadnina Koni open 200     
31   Sławomir Żółkowski  Warszawa  Ultra-Marathon-Warszawa solo  500    
32  Włodek Oberda  Parczew  PGR open  200     
33   Krzysztof Świtała  Turka  LKS open  200    
34   Dariusz Chojnowski  Zaścianki   solo  200    
35  Dariusz Piątkowski  Nowiny  Chełmska Grupa Triatlonu open 200    
36   Andrzej Dobrzyński  Janów  Chełmska Grupa Triatlonu open 200    
37   Iwona Panas  Chełm  Chełmska Grupa Triatlonu open 500    
38   Konrad Multan  Lublin   open 200     
39   Mariusz Truszkiewicz  Gryfino   solo 500    
40   Katarzyna Ludynia  Chełm   GKK Peleton open 200    
41   Grzegorz Bordoszewski  Dygowo   open 500     
42  Kacper Górka  Poznań   open 500    
43   Marcin Górski  Chełm  Chełmska Grupa Triatlonu open 200     
44   Piotr Baranowski  Rybnik  ZTPL.CC open 500     
45   Rafał Piwoński  Nałęczów   open  500    
46   Łukasz Kuna  Chełm   open  200     
47  Adam Romaniuk   Rossosz   open  200    
48   Andrzej Oleszczuk  Chojnice  Oles71 open  500     
49  Maciej Niedzielski  Chełm   open  200    
50   Piotr Kopczyński  Jenin  Active Life open 500     
51   Zbigniew Grygorczyk  Marki   open 200